OSM1250DA3N3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 2
MD01 thumbnail 1
OSM1250DA3N3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 2
OSM1250DA3N3M230C Lasttrennsch. m. Mot. 3-pol. 1250A m. Griff für manuel. Betr.
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019452418
MPN: 1SCA112544R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OSM1250DA3N3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 1250 A
Pooluste arv 3
Sobib sulavkaitsmetele NH4a
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 1000 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019452418
Muud tehnilised andmed
Kaablisisend Muul viisil
Arvutuslik tunnus-lühisvool Iq 80 kA
Sisseehitatud mootorajam No
Peaahela ühendusviis Poltühendus
Hädapeatamispaigaldise variant No
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW 40 kA
Sobib pinnasele paigaldamiseks No
Sobib eest paigaldamiseks, 4-ava No
Sobib lati paigaldamiseks Yes
Rikkekaitsega Yes
Mootorajam, valikuline No
Asendi juhtelement Vasak
Varustatud pistikühendustega Yes
Allalaadimised
Kirjeldus
Including a handle for manual operation, bolt kit with nut and washers for all terminals (100A…1250A), male connectors for control circuit and a handle and spare fuse storage clip.