OSM1250DA3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 1
OSM1250DA3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 2
OSM1250DA3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 3
OSM1250DA3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 1
OSM1250DA3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 2
OSM1250DA3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 3
OT125FL3 SWITCH-DISCONNECTOR
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019452432
MPN: 1SCA112546R1001
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OSM1250DA3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselüliti-lahklülitid
Päritoluriik* FI
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 1250 A
Pooluste arv 3
Kaitseaste (IP), esikülg IP20
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 1000 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019452432
Muud tehnilised andmed
Arvutuslik tunnus-lühisvool Iq 80 kA
Sisseehitatud mootorajam No
Peaahela ühendusviis Poltühendus
Hädapeatamispaigaldise variant No
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW 40 kA
Sobib pinnasele paigaldamiseks No
Mootorajam, valikuline No
Allalaadimised
Kirjeldus
Including a handle for manual operation, bolt kit with nut and washers for all terminals (100A…1250A), male connectors for control circuit and a handle and spare fuse storage clip.