OS63GDS30 SWITCH FUSE image 1
OS63GDS30 SWITCH FUSE image 2
OS63GDS30 SWITCH FUSE image 3
OS63GDS30 SWITCH FUSE thumbnail 1
OS63GDS30 SWITCH FUSE thumbnail 2
OS63GDS30 SWITCH FUSE thumbnail 3
OS160GDS40N2 SWITCH FUSE
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019482330
MPN: 1SCA116007R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS63GDS30 SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 63 A
Pooluste arv 3
Kaitseaste (IP), esikülg IP40
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 55 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V