OS63GD22N2P SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS63GD22N2P SWITCH FUSE image 3
OS63GD22N2P SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS63GD22N2P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS63GD22N2P Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 63A m. Griff u. Welle
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019476551
MPN: 1SCA115230R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS63GD22N2P SWITCH FUSE
Päritoluriik* FI
Harmoneeritud süsteemi kood 8504 9090 00
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 63 A
Pooluste arv 4
Kaitseaste (IP), esikülg IP40
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 55 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V