OS63GD04N2P SWITCH FUSE image 1
OS63GD04N2P SWITCH FUSE image 2
OS63GD04N2P SWITCH FUSE image 3
OS63GD04N2P SWITCH FUSE thumbnail 1
OS63GD04N2P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS63GD04N2P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS63GD03P SWITCH FUSE
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019476490
MPN: 1SCA115209R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS63GD04N2P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 63 A
Pooluste arv 4
Kaitseaste (IP), esikülg IP20
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 55 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V