OS63GD03K SWITCH FUSE image 2
MD01 thumbnail 1
OS63GD03K SWITCH FUSE thumbnail 2
OS63GD03K Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 63A m. direkt mon. Griff
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019487236
MPN: 1SCA116738R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS63GD03K SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 63 A
Pooluste arv 3
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 55 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V