OS63GD02P SWITCH FUSE image 2
MD01 thumbnail 1
OS63GD02P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS63GD02P Lasttrennschalter f. Sich. 2-polig 63A m. Griff u. Welle
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019488028
MPN: 1SCA116715R1001
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS63GD02P SWITCH FUSE
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselüliti-lahklülitid
Päritoluriik* FI
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 63 A
Pooluste arv 2
Sobib sulavkaitsmetele NH000
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 55 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V