OS630DS30K SWITCH FUSE image 1
OS630DS30K SWITCH FUSE image 2
OS630DS30K SWITCH FUSE thumbnail 1
OS630DS30K SWITCH FUSE thumbnail 2
OS630DS30K SWITCH FUSE
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019415222
MPN: 1SCA108136R1001
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 8-10 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS630DS30K SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 570 A
Pooluste arv 3
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 630 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V