OS630D04N2P SWITCH FUSE image 1
OS630D04N2P SWITCH FUSE image 2
OS630D04N2P SWITCH FUSE image 3
OS630D04N2P SWITCH FUSE thumbnail 1
OS630D04N2P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS630D04N2P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS630D12P SWITCH FUSE
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019283586
MPN: 1SCA022825R4290
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS630D04N2P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 570 A
Pooluste arv 4
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 630 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V