OS630D03N3P SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS630D03N3P SWITCH FUSE image 3
OS630D03N3P SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS630D03N3P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS630D03N3P Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 630A m. Griff u. Welle
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019358000
MPN: 1SCA100858R1001
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS630D03N3P SWITCH FUSE
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselüliti-lahklülitid
Päritoluriik* FI
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 570 A
Pooluste arv 3
Kaitseaste (IP), esikülg IP20
Sobib sulavkaitsmetele NH3
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 630 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V