OS60GJS30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 1
OS60GJS30 Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 60A o. Griff UL/CSA
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019482835
MPN: 1SCA116051R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS60GJS30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 63 A
Pooluste arv 3
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 55 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V