OS60GJ22N1P FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 1
OS60GJ22N1P Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 60A m. Griff u. Welle UL/CSA
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019488240
MPN: 1SCA116735R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS60GJ22N1P FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 63 A
Pooluste arv 4
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 55 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V