OS60GJ04FP FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 1
OS60GJ04FP Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 60A m. Griff u. Welle UL/CSA
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019478043
MPN: 1SCA115446R1001
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS60GJ04FP FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselüliti-lahklülitid
Päritoluriik* FI
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 63 A
Pooluste arv 4
Sobib sulavkaitsmetele Muul viisil
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 55 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V