OS50GF12 SWITCH FUSE image 1
OS50GF12 SWITCH FUSE image 2
OS50GF12 SWITCH FUSE thumbnail 1
OS50GF12 SWITCH FUSE thumbnail 2
OS50GF12 SWITCH FUSE
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019478814
MPN: 1SCA115552R1001
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS50GF12 SWITCH FUSE
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselüliti-lahklülitid
Päritoluriik* FI
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 50 A
Pooluste arv 3
Sobib sulavkaitsmetele 14x51 mm
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 37 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V