OS400D40N2P SWITCH FUSE image 1
OS400D40N2P SWITCH FUSE image 2
OS400D40N2P SWITCH FUSE thumbnail 1
OS400D40N2P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS400D40N2P Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 400A m. Griff u. Welle
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019244983
MPN: 1SCA022753R3550
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 8-10 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS400D40N2P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 400 A
Pooluste arv 4
Kaitseaste (IP), esikülg IP20
Sobib sulavkaitsmetele NH0, NH1, NH2
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 400 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V