OS400D04N2 SWITCH FUSE image 1
OS400D04N2 Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 400A o. Griff u. Welle
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019245669
MPN: 1SCA022754R2620
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS400D04N2 SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 400 A
Pooluste arv 4
Sobib sulavkaitsmetele NH0, NH1, NH2
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 400 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V