OS400D03P SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS400D03P SWITCH FUSE image 3
OS400D03P SWITCH FUSE image 4
OS400D03P SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS400D03P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS400D03P SWITCH FUSE thumbnail 4
OS250D03P SWITCH FUSE
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019230627
MPN: 1SCA022719R0250
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS400D03P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 400 A
Pooluste arv 3
Kaitseaste (IP), esikülg IP20
Sobib sulavkaitsmetele NH0, NH1, NH2
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 400 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V