OS400B04FP SWITCH FUSE image 1
OS400B04FP SWITCH FUSE image 2
OS400B04FP SWITCH FUSE thumbnail 1
OS400B04FP SWITCH FUSE thumbnail 2
OS400B04FP SWITCH FUSE
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019245287
MPN: 1SCA022753R6900
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS400B04FP SWITCH FUSE
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselüliti-lahklülitid
Päritoluriik* FI
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 400 A
Pooluste arv 4
Sobib sulavkaitsmetele Muul viisil
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 400 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V