OS32GDS40N2K SWITCH FUSE image 2
MD01 thumbnail 1
OS32GDS40N2K SWITCH FUSE thumbnail 2
OS32GDS40N2K Lasttrennschalt f. Sich. 4-polig 32A m. direkt mon. Griff
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019484259
MPN: 1SCA116402R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS32GDS40N2K SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 32 A
Pooluste arv 4
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 22 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V