OS32GDS40N2 SWITCH FUSE image 1
OS32GDS40N2 Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 32A o. Griff
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019480886
MPN: 1SCA116046R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS32GDS40N2 SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 32 A
Pooluste arv 4
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 22 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V