OS32GDS30 SWITCH FUSE image 1
OS32GDS30 SWITCH FUSE image 2
OS32GDS30 SWITCH FUSE thumbnail 1
OS32GDS30 SWITCH FUSE thumbnail 2
OS32GDS30 Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 32A o. Griff
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019482316
MPN: 1SCA115963R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS32GDS30 SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 32 A
Pooluste arv 3
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 22 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V