OS32GD22N2P SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS32GD22N2P SWITCH FUSE image 3
OS32GD22N2P SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS32GD22N2P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS32GD22N2P Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 32A m. Griff u. Welle
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019476421
MPN: 1SCA115202R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS32GD22N2P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 32 A
Pooluste arv 4
Kaitseaste (IP), esikülg IP20
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 22 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V