OS32GD12P SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS32GD12P SWITCH FUSE image 3
OS32GD12P SWITCH FUSE image 4
OS32GD12P SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS32GD12P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS32GD12P SWITCH FUSE thumbnail 4
OTM1000E3CM24D MOTORIZED C/O SWITCH
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019467986
MPN: 1SCA114581R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS32GD12P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 32 A
Pooluste arv 3
Kaitseaste (IP), esikülg IP20
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 22 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V