OS32GD04FP SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS32GD04FP SWITCH FUSE image 3
OS32GD04FP SWITCH FUSE image 4
OS32GD04FP SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS32GD04FP SWITCH FUSE thumbnail 3
OS32GD04FP SWITCH FUSE thumbnail 4
Switch fuse OS range OS32GD03
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019476384
MPN: 1SCA115196R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS32GD04FP SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 32 A
Pooluste arv 4
Kaitseaste (IP), esikülg IP20
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 22 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V