Switch-disconnector fuse OS32GD03 32A 3P DIN 000 front operated image 1
OT125FLB3 SWITCH-DISCONNECTOR
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019476308
MPN: 1SCA115188R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Switch-disconnector fuse OS32GD03 32A 3P DIN 000 front operated
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 32 A
Pooluste arv 3
Kaitseaste (IP), esikülg IP20
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 22 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V