OS30FACCS30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 1
OS30FACCS30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 2
OS30FACCS30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH thumbnail 1
OS30FACCS30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH thumbnail 2
OS30FACCS30 Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 30A o. Griff UL/CSA
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 6417019420875
MPN: 1SCA108822R1001
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS30FACCS30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselüliti-lahklülitid
Päritoluriik* LT
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 32 A
Pooluste arv 3
Sobib sulavkaitsmetele Muul viisil
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 22 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V