OS25FF1210 SWITCH FUSE image 1
OS25FF1210 SWITCH FUSE image 2
MD01 image 3
OS25FF1210 SWITCH FUSE image 4
OS25FF1210 SWITCH FUSE image 5
OS25FF1210 SWITCH FUSE thumbnail 1
OS25FF1210 SWITCH FUSE thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
OS25FF1210 SWITCH FUSE thumbnail 4
OS25FF1210 SWITCH FUSE thumbnail 5
OT250E04CLP CHANGE-OVER SWITCH
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019418971
MPN: 1SCA108636R1001
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS25FF1210 SWITCH FUSE
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselüliti-lahklülitid
Päritoluriik* LT
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 25 A
Pooluste arv 3
Kaitseaste (IP), esikülg IP20
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 22 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V