OS250D22BBN2P SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE image 1
OS250D22BBN2P Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 250A m. Griff u. Welle
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019369921
MPN: 1SCA102212R1001
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 8-10 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS250D22BBN2P SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselüliti-lahklülitid
Päritoluriik* FI
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 250 A
Pooluste arv 4
Sobib sulavkaitsmetele NH0, NH1
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 250 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V