OS250D03N3P SWITCH FUSE image 1
OS250D03N3P SWITCH FUSE image 2
OS250D03N3P SWITCH FUSE image 3
OS250D03N3P SWITCH FUSE image 4
OS250D03N3P SWITCH FUSE image 5
OS250D03N3P SWITCH FUSE thumbnail 1
OS250D03N3P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS250D03N3P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS250D03N3P SWITCH FUSE thumbnail 4
OS250D03N3P SWITCH FUSE thumbnail 5
OS200D03N3P SWITCH FUSE
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019243603
MPN: 1SCA022749R9430
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS250D03N3P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 250 A
Pooluste arv 3
Kaitseaste (IP), esikülg IP20
Sobib sulavkaitsmetele NH0, NH1
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 250 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V