OS200J03K FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 2
MD01 thumbnail 1
OS200J03K FUSIBLE DISCONNECT SWITCH thumbnail 2
OS200J03K Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 200A m. direkt mont. Griff
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019249377
MPN: 1SCA022763R5800
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS200J03K FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 200 A
Pooluste arv 3
Sobib sulavkaitsmetele Muul viisil
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 200 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V