OS200DZ04N2P SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS200DZ04N2P SWITCH FUSE image 3
OS200DZ04N2P SWITCH FUSE image 4
OS200DZ04N2P SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS200DZ04N2P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS200DZ04N2P SWITCH FUSE thumbnail 4
OS200DZ12P SWITCH FUSE
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019280622
MPN: 1SCA022820R9230
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS200DZ04N2P SWITCH FUSE
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselüliti-lahklülitid
Päritoluriik* FI
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 200 A
Pooluste arv 4
Kaitseaste (IP), esikülg IP20
Sobib sulavkaitsmetele NH00
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 200 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V