OS160GDS40N2K SWITCH FUSE image 1
OS160GDS40N2K Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 160A m. direkt mon. Griff
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019482064
MPN: 1SCA115939R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS160GDS40N2K SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 160 A
Pooluste arv 4
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 132 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V