OS160GDS30K SWITCH FUSE image 2
MD01 thumbnail 1
OS160GDS30K SWITCH FUSE thumbnail 2
OS160GDS30K Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 160A m. direkt mon. Griff
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019482057
MPN: 1SCA115935R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS160GDS30K SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 160 A
Pooluste arv 3
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 132 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V