OS160GDS30 SWITCH FUSE image 2
OS160GDS30 SWITCH FUSE image 3
MD01 thumbnail 1
OS160GDS30 SWITCH FUSE thumbnail 2
OS160GDS30 SWITCH FUSE thumbnail 3
OS125GDS40N2 SWITCH FUSE
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019482378
MPN: 1SCA115968R1001
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS160GDS30 SWITCH FUSE
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselüliti-lahklülitid
Päritoluriik* FI
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 160 A
Pooluste arv 3
Sobib sulavkaitsmetele NH000, NH00
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 132 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V