OS160GD22N2P SWITCH FUSE image 1
OS160GD22N2P SWITCH FUSE image 2
OS160GD22N2P SWITCH FUSE image 3
OS160GD22N2P SWITCH FUSE thumbnail 1
OS160GD22N2P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS160GD22N2P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS160GD04N2P SWITCH FUSE
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019481524
MPN: 1SCA115884R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS160GD22N2P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 160 A
Pooluste arv 4
Kaitseaste (IP), esikülg IP20
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 132 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V