OS160GD11P SWITCH FUSE image 2
MD01 thumbnail 1
OS160GD11P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS160GD11P Lasttrennschalter f. Sich. 2-polig 160A m. Griff u. Welle
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019488004
MPN: 1SCA116713R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS160GD11P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 160 A
Pooluste arv 2
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 132 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V