OS125GDS40N2K SWITCH FUSE image 1
OS125GDS40N2K Lasttrennschalt f. Sich. 4-polig 125A m. direkt mon. Griff
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019482040
MPN: 1SCA115934R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS125GDS40N2K SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 125 A
Pooluste arv 4
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 110 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V