OS125GDS40N2 SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS125GDS40N2 SWITCH FUSE image 3
OS125GDS40N2 SWITCH FUSE image 4
OS125GDS40N2 SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS125GDS40N2 SWITCH FUSE thumbnail 3
OS125GDS40N2 SWITCH FUSE thumbnail 4
OS125GDS30 SWITCH FUSE
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019482361
MPN: 1SCA115967R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS125GDS40N2 SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 125 A
Pooluste arv 4
Kaitseaste (IP), esikülg IP40
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 110 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V