OS125GD22N2P SWITCH FUSE image 1
OS125GD22N2P SWITCH FUSE image 2
OS125GD22N2P SWITCH FUSE image 3
OS125GD22N2P SWITCH FUSE thumbnail 1
OS125GD22N2P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS125GD22N2P SWITCH FUSE thumbnail 3
Switch fuse OS range OS125GD22N2
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019481487
MPN: 1SCA115880R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS125GD22N2P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 125 A
Pooluste arv 4
Kaitseaste (IP), esikülg IP20
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 110 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V