OS125GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE image 1
OS125GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE image 2
OS125GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE thumbnail 1
OS125GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE thumbnail 2
OS125GD03BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019522616
MPN: 1SCA120808R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS125GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 125 A
Pooluste arv 3
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 110 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V