OS125GD11P SWITCH FUSE image 2
MD01 thumbnail 1
OS125GD11P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS125GD11P Lasttrennschalt f. Sich. 2-polig 125A m. Griff u. Welle
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019487090
MPN: 1SCA116712R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS125GD11P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 125 A
Pooluste arv 2
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 110 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V