OS125GD04N2P SWITCH FUSE image 1
OS125GD04N2P SWITCH FUSE image 2
OS125GD04N2P SWITCH FUSE thumbnail 1
OS125GD04N2P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS125GD04N2P Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 125A m. Griff u. Welle
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019481456
MPN: 1SCA115877R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS125GD04N2P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 125 A
Pooluste arv 4
Kaitseaste (IP), esikülg IP20
Sobib sulavkaitsmetele NH000, NH00
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 110 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V