OS1250D03 SWITCH FUSE image 2
MD01 thumbnail 1
OS1250D03 SWITCH FUSE thumbnail 2
OS1250D03 Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 1250A o. Griff u. Welle
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019394190
MPN: 1SCA105474R1001
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS1250D03 SWITCH FUSE
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselüliti-lahklülitid
Päritoluriik* FI
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 1000 A
Pooluste arv 3
Sobib sulavkaitsmetele NH4
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 1000 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V