OS100GJ03P FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 1
MD01 image 2
OS100GJ03P FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 3
OS100GJ03P FUSIBLE DISCONNECT SWITCH thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS100GJ03P FUSIBLE DISCONNECT SWITCH thumbnail 3
OS100GJ03P Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 100A m. Griff u. Welle UL/CSA
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019470603
MPN: 1SCA114639R1001
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OS100GJ03P FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselüliti-lahklülitid
Päritoluriik* FI
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 160 A
Pooluste arv 3
Sobib sulavkaitsmetele Muul viisil
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 132 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V