| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AP61BWK32AH TEMP.CONNECTION BOX APO61 32A |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | BE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8547 2000 00 |
| ETIM | EC002625 |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 5411815250064 |
| Laius | 19 mm |
| Kõrgus | 45 mm |