| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Optocoupler module |
| Bränd | WAGO |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001504 |
| Sisendpinge liik | AC |
| Digitaalväljundi tüüp | Elektrooniline |
| Primaarpinge | 175-270 V |
| Sekundaarpinge | 20-30 V |
| Väljundpinge liik | DC |
| Pakkimistase 1 | 4055143606172 |
| Tunnus-talitlusvool Ie | 0.5 A |
| LED näidikuga | Yes |