| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Optocoupler module 2-port Nominal input voltage: 24 VDC |
| Bränd | WAGO |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5005 00 |
| ETIM | EC001504 |
| Sisendpinge liik | DC |
| Digitaalväljundi tüüp | Elektrooniline |
| Primaarpinge | 16.8-30 V |
| Sekundaarpinge | 9-60 V |
| Väljundpinge liik | DC |
| Pakkimistase 1 | 4050821099826 |
| Pakkimistase 2 | 4050821099826 |
| Tunnus-talitlusvool Ie | 0.0056 A |
| LED näidikuga | Yes |