| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OPTIX S INFILL 1500MM |
| Bränd | Sylvania |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud
Valgustid |
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| Laius | 200 mm |
| Kõrgus | 50 mm |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pikkus | 1400 mm |
| Pakkimistase 1 | 5025768217168 |
| Värvus | Valge |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | No |
| Spare part | Yes |