| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OPTIX LIN S INFILL 1200MM RAL9005-30% |
| Bränd | Sylvania |
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 90 mm |
| Kõrgus | 86 mm |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pikkus | 1120 mm |
| Pakkimistase 1 | 5410288981956 |
| Värvus | Valge |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | No |
| Spare part | Yes |