| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Oprawa sufitowa punktowa STOBI ES 50-B ES-111 GU10 25W czarny |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Laius | 185 mm |
| Kere värvus | Must |
| Pikkus | 185 mm |
| Kõrgus/sügavus | 90 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 5905339268280 |
| Kaitseklass | I |
| Lambipesa | GU10 |
| Ühenduse liik | Kruviklemmid |
| Pinge liik | AC |
| Sobib lambi võimsusele | 0-25 W |
| Juhtliidese tüüp | Pole vajalik |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Valgusjaotus | Otsene |
| Valgusjaotus | Sümmeetriline |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 1 |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 5-25 °C |
| Vahetatava lambi suurim energiatõhususe klass | A++ |
| Vahetatava lambi väikseim energiatõhususe klass | A |
Kanlux STOBI ES is a line of ceiling fixtures with a replaceable light source. High-quality finish, simple, geometric design and the possibility of 20-degree light angle adjustment are just part of their advantages. STOBI ES fittings are suitable for spectacular-looking ES-111 LED light sources with GU10 lamp holder, making them ideal for illuminate large areas - apartments, lofts, shops, boutiques, hotel facilities and restaurants.